top of page

Небагато про          нас

ТРЕЙДГАРАНТ | TRADEGARANT LLC

О нас
Наша команда
Наша команда
Андрій Бойко, директор ​

andrey.boyko@tradegarant.com | тел. +38 (097) 936-37-22

У компанії веде роботу з клієнтами з довгострокової оренди вагонів та постановки вагонів на кільцеві перевезення. Забезпечує супровід угод на всіх етапах, а також готовий допомогти у будь-яких питаннях щодо комерційної роботи та узгодження фінансової діяльності.

Компетенція:  проектні перевезення, надання критих та напіввагонів, перевезення зернових культур.

Комерційний відділ

На цю електронну пошту Ви можете надіслати будь-який запит, що стосується проектних, негабаритних, що потребують особливих умов перевезення.

Компетенція спеціалістів:  проектні перевезення, негабаритні вантажі, мультимодальні перевезення, надання критих, напіввагонів та платформ.

Інна Миколаївна, головний бухгалтер

tradegarant.glavbuh@gmail.com | тел. +38 (067) 106-45-15

У компанії працює із серпня 2016 року. ​ Як і належить бухгалтеру - веде рахунки, акти виконаних робіт, працює з банком. Завжди готова підказати з питань, які цікавлять нових клієнтів та постачальників щодо поточного закриття угоди та інші моменти.

 

Компетенція:  робота з податковими накладними, робота з актами в 1С, взаємодія з банками та контрагентами з бух. частини.

Андрій Муренко, спеціаліст з перевезень

andrey.murenko@tradegarant.com | тел. +38 (099) 125-0-130

У компанії працює переважно із закордонними клієнтами. Залучає вагони в оренду та здійснює перевезення по СНД та Азії. Працює з ринком добрив усередині України (послуга одержувача та розвантаження)

 

Компетенція:  робота критими вагонами та напіввагонами, вивантаження добрив, робота з міжнародним ринком логістичних послуг

Зв'яжіться з нами для консультації
Ми завжди раді допомогти. Зверніться за телефоном, електронною поштою або в соцмережах.
bottom of page